Mardin Midyat Mezar Taş Fiyatları

Midyat’ta yapılması gereken mezar taşları için özel malzemelerimiz ile müşterilerin istedikleri yapıları oluşturuyoruz. Bölgeden çıkarılan Midyat kesme taş bu mezarlarda olması gerektiği şekilde kullanılarak ortaya unutulmaz eserlerin çıkması sağlanıyor. Sevdiğiniz insanların mezarlarını ziyaret ettiğinizde onların huzur içerisinde yattıklarını düşünmek için bu hizmetimizden faydalanmanız mümkündür. Mardin mezar taşları yüzyıllar boyunca gelen bir sanatın ürünü olarak günümüzde üzerine ekleme yapılarak sunulmaya devam edilmektedir.

Farklı boyutlara sahip, özellikleri ve motifleri ile dikkat çeken bu taşların uzun yıllar dayanabilecek bir yapıya sahip olması bir kez yaptırdıktan sonra ömür boyu kullanım sağlaması amaçlarından birisidir. Yaptırdıktan sonra 10 yıl içerisinde yıkılan mezar taşlarından olmaması onları öne çıkarmaktadır.Katori taş olarak da bilinen kesme beyaz taş bu mezarlar içinde kullanılmaktadır.

Mardin taşı metrekare fiyatı hakkında bilgi almak, mezar taşı yaptırmak veya farklı bir hizmetimizden yararlanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Midyat kesme taş hizmetini uzun yıllardır deneyimli kadromuz ile birlikte veriyoruz. Yaptırmak istediğiniz mezar taşının farklı modellerimiz arasından tercih etmeniz mümkündür. Onlarca farklı model ile müşterilerimize gerekli hizmeti sunuyoruz. Ayrıca talep edilmesi halinde özel modeller hazırlayarak yapılması gereken hizmeti sunuyoruz. Uzun ömre sahip, estetik açıdan güvenilebilir ve kullanıldığı mezar üzerinde uzun yıllar bozulmadan ve yıpranmadan kalabilecek bu eserlere sizlerde sahip olabilirsiniz. Kaliteli yapıları ve uygun fiyat aralıklarıyla tercih edilmesi mantıklı eserlerdir. 

Bu sayfayı paylaş