Mardin Taşı Süs Eşyaları

Mardin taşı Mezopotamya bölgesinde birçok yapıda ve yapı malzemesinde kullanılmaktadır. Evlerin yapımında, camilerin mihraplarında, kemerlerde, balkon korkuluklarında, çeşme, şadırvan yapımı gibi birçok alanda kullanım kolaylığı sunulmaktadır. Bu konuda birçok firmada olduğu gibi bizlerde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Taş duvar modelleri, dış cephe yapımı gibi basit olarak görülen ancak önem verilerek yapılması gereken işlemler için deneyimli kadromuz ile gerekli hizmetleri sunmaktayız.

Midyat taşı süs eşyaları yapımı için el işçiliği tercih edilebileceği gibi istenmesi halinde makinalar ile hazırlanan eşyalarda kullanılabilmektedir. Süs eşyaları çok farklı kullanım alanlarında sahiptir. Özel olarak verilen şekiller ile tavanlara motifler yapılabilmekte, taş duvar modelleri rahatça uygulanabilmektedir. Çok fazla ince işçilik gerektiren bu işlem için en doğru işlemi yapabilmek için tüm detaylar önceden belirlenmelidir. Standart olarak sunulan süslemeler olmakla birlikte müşterilerden gelen taleplere göre hazırlanan özel süslerde vardır.

Balkon korkulukları için yapılan süslemeler, çeşmeler için yapılanlar, camilerdeki mihraplar için yapılanlar gibi çok farklı şekiller günümüzde kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Çok özel olan talepler için müşterilerimiz ile yüz yüze görüşerek onların ihtiyaç duydukları en kaliteli hizmeti profesyonel bir şekilde sunmaya çalışmaktayız. Firmamız uzun süredir bu sektörde müşterilerini memnun edebilmek için hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Katori taş için olan talepler hem yurt içinden hem de yurt dışından yaşanabilmektedir.

Mardin taşı metrekare fiyatı basit bir blok olarak satılmasına ya da süs eşyaları olarak hazırlanmasına göre farklı fiyatlar ile satılmaktadır. Kesme beyaz taş almak isteyen ancak bunu özel bir işleme ile birlikte olmasını isteyenler önceden bilgi vererek almak istedikleri hizmetin nasıl yapılacağını ve bunun ne kadar bedel tutacağını öğrenebilirler. 

Bu sayfayı paylaş