Taş Duvar Fiyatları Taş Duvar Modelleri

Mardin şehrinde bulunan coğrafyanın etkisiyle doğal olarak oluşan ve yapı malzemesi olarak kullanılan katori taş ülkemizde ve yurt dışında kullanılmaktadır. Kolay şekil alabilmesinin yanında uzun ömürlü bir yapı malzemesi olması da başlıca tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Ülkemizin en özel kaynaklarından birisi olan bu yapı malzemesi taş ocaklarından çıkarıldıktan sonra atölye de veya fabrikada ki büyük makinalar ile şekil verilerek satışa hazır hale getiriliyor. 

Dış Cephe, taş duvar modelleri ve Mardin mezar taşları gibi çok farklı kullanım alanlarında değerlendiriliyor. Bu malzemenin uzun ömürlü olmasının da etkisiyle müşterilerine firmamız en iyi hizmeti sunmak için yardımcı oluyor. 

Taş duvar modelleri yüzyıllar önce el işçiliği ile yapılırken, günümüzde bu işlem özel makinalar ile gerçekleştiriliyor. Firmamız bu konuda çok farklı model seçenekleri ile evler, camiler, kemerler, köprüler gibi çok farklı yerler için çalışmalar yapılıyor. Kesme taş fiyatları kullanım alanına göre, üzerinde ki işçiliğe göre farklı fiyatlardan sunuluyor. Kullanım alanı çok çeşitli olduğu için taşların fiyatlarında değişikliklere rastlanabiliyor. İki farklı kesme beyaz taş çıkarıldığı için Mardin taşı metrekare fiyatı değişiklik gösterebilmektedir. Lüks yapılar için özel hazırlanan desenler, modellerin yanında herhangi bir binanın dış cephesi için duvar yapımında da kullanılması bu duruma neden olmaktadır. 

Kesme taşlar büyük makinalar yardımıyla kullanım alanına göre düzgün bir şekilde kesilerek sevk edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek bu konuda bilgi alabilir ve istediğiniz ebatlarda kesilmesini sağlayabilirsiniz. Uzman personelimiz ve uzun süredir sektörde olmanın vermiş olduğu deneyimle tüm müşterilerimize istedikleri hizmeti sunmayı başarıyoruz. Mardin taş evleri yapımı içinde bu malzemeler ile talep gelmesi halinde yardımımızı ve hizmetimizi sunuyoruz. 

Bu sayfayı paylaş