Taş Duvar Yapımı Kaplama Panelleri 

Mardin bölgesinde maden işlemeciliği ile elde edilen katori taş fabrikalarda işlendikten sonra çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde bu taşlara model ve işleme yapmak daha kolay olduğu için kullanım alanına sürekli yeni noktalar eklemektedir. Camilerde bulunan mihrapların yan taraflarına desen işlenerek kullanılabilmektedir. 

Taş duvar modelleri anlamında da çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Kolay şekil almasının yanında bir kez o şekle büründükten sonra uzun süre boyunca bozulmadan kullanılabiliyor olması insanların tercih etmesine yardımcı oluyor. Bu konuda çok sayıda seçenek sunulması da hem yurt içinden hem de yurt dışından bu doğal taşa olan talebin artış göstermesine yardımcı oluyor. Camiler, taş dubarlar, evlerin hem iç hem de dış duvarları, Mardin mezar taşları, mihraplar, çeşmeler, süsler, anıtlar ve balkon korkulukları kullanım alanlarından sadece bazılarıdır.

Mardin taş evleri yapımı bu konuda yüzyıllardır gelen mimarisi ve hala ayakta sapa sağlam duruyor olması bu taşların kalitesini canlı bir şekilde gösterilmesine yardımcı oluyor. Kesme taş fiyatları konusunda kullanılacak alana göre fiyat değişiklikleri yaşanabilmektedir. Firmamız ile bu konuda bilgi almak için iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Mardin kesme taş hakkında daha detaylı bilgilere bu şekilde ulaşabileceğiniz gibi bu taşların nerelerde ve nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgi almanız bu şekilde mümkün olmaktadır. Taş duvar yapı kaplama panelleri için istediğiniz şekli ve yapıyı bize ileterek olması gereken model ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Nasıl yapılacağı ve fiyatı hakkında sizlere kısa sürede geri dönüş yapacağız. Mardin taşı metrekare fiyatı bu nedenlerden ötürü farklılık gösterilmektedir. Dış cephe için kullanılan standart ölçülere sahip bir taş ile duvarlarda kullanılacak olmasına rağmen modelli olanlar arasında fiyat farkı oluşmaktadır. 

Bu sayfayı paylaş